FOTO WACŁAWEK
logo
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
CSS Scroller by WOWSlider.com v4.8

Firma rodzinna - istniejemy od 1981 roku.


Założycielem zakładu był Wiktor Wacławek, który wykonywał zawód fotografa już od końca lat 50-tych. W obecnym budynku działamy od początku lat 80-tych. Mamy pół wieku doświadczenia oraz otwarte spojrzenie na nowości.

Dzięki dużej pracowitości i zapobiegliwości przetrwaliśmy różne zakręty dziejowe.
Dzisiejsze nasze wyposażenie jest na europejskim poziomie a wspomnę tylko, że senior rodu zaczynał pracę na powiększalniku własnoręcznie zrobionym z blaszanej tablicy z nazwą ulicy Rathau Strasse.

Staramy się być użyteczni i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wiemy, że oprócz najwyższej jakości ważna jest niska cena. O ile pozwala nam na to czas wykonujemy również prace nietypowe jak rekonstrukcje starych fotografii i fotomontaże.

Jako pierwsi w Polsce zainstalowaliśmy naświetlarkę HRCRT do cyfrowego naświetlania papierów fotograficznych. Dzięki temu wkroczyliśmy w świat fotografii cyfrowej już jesienią 1998 roku. Zgromadziliśmy niezbędną wiedzę w tej materii i wiemy, że ta dziedzina ma przed sobą ogromną przyszłość.

Najnowszym naszym nabytkiem jest w pełni cyfrowy minilab FUJI FRONTIER 350 o ogromnych możliwościach i wspaniałej jakości. Ta maszyna dzięki nowatorskiemu systemowi  półprzewodnikowych laserów naświetla odbitki z niespotykaną wiernością szczegółów i kolorów.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu klientów na szybką usługę wykonywania odbitek z plików cyfrowych zainstalowaliśmy dwa terminale, tzw. kioski, które pozwalają w sposób samoobsługowy przygotować pliki z aparatów cyfrowych do wykonania odbitek. Odbitki są wykonywane w ciągu 10 minut.

Przy użyciu najnowszych technologii cyfrowych wykonujemy prace fotograficzne będące odpowiednikiem fotografii retro, jak i zdjęcia na wskroś nowoczesne. Jako podstawowy wyznacznik ustanowiliśmy jakość i przystępną cenę.

W naszym atelier, wyposażonym w bezcieniowe tło, zestaw ręcznie malowanych teł scenkowych i teł jednobarwnych oraz profesjonalny zestaw lamp błyskowych z zawieszeniem sufitowym, wykonujemy wszystkie fotografie okolicznościowe, jak śluby, chrzty i komunie, oraz zdjęcia do dokumentów. Fotografie są archiwizowane na potrzeby wykonania powtórek przez klientów. Jest możliwość uzyskania plików na nośniku cyfrowym.

Prowadzimy nieustanne poszukiwania najlepszych rozwiązań technologicznych i artystycznych. Mamy nadzieję, że jeszcze długo będziemy mogli oglądać zadowolone twarze naszych klientów.
>